ביקורת מבנים

ביקורת מבנים

ביקורת מבנים לפני רכישה  – מצאתם את בית חלומותיכם? תנו למקצוענים לוודא שלא תתעוררו מהחלום בבהלה..

לפני רכישת בית, דירה, מבנה תעשייה או כל מבנה אחר כדאי מאוד להבין מה מצב המבנה, לפעמים הפרטים לא ברורים לעין, צריך שאיש מקצוע יבחן היטב את המבנה.

ברוב המיקרים נמצאים ליקויים מסויימים. לרוב מדובר בדברים מזעריים שלא יפרידו בניכם לבין בית חלומותיכם, אבל עדיין כדאי לדעת מה צריך לעשות על מנת להתחיל ברגל ימין. לעיתים, נמצאים ליקויים שבעקבותם תחליטו אולי לא לקנות את הנכס המדובר או לחילופין תוכלו להשיג מחיר נמוך יותר בעקבות הליקויים שנמצאו.

לאחר מציאת כל הליקויים תוכלו לנהל משא ומתן מחדש עם המוכר, לאחר חתימת ההסכם וביצוע הרכישה מומלץ ’’לישר קו’’ ולתקן את כל הליקויים לפני כניסתכם לבית על מנת שלא תאלצו לעשות כן בזמן שאתם גרים בבית.

90% מהאנשים שקונים רכב יד שניה ילכו לעשות בדיקה ולוודא שאין בעיות חריגות לרכב, במקרה זה מחיר הרכב הינו בדרך כלל בין 20,000 ש’ח ל100,000 ש’ח, בקניית בית, דירה, בניין או נכס אחר המחירים כבר עוברים את המליון ש’ח, ודווקא כאן רוב האנשים לא מבצעים בדיקה כלל.

 בדיקת מבנה לפני קניה עולה בין 1,000 ש’ח ל3,000 ש’’ח תלוי בסוג הנכס ובגודלו. 

בדיקת מבנה תעשייה לפני רכישה – לפני רכישה של מבנה תעשייה חשוב מאוד להבין האם ישנן מגבלות בנכס שעלולות להגביל את אופי התעשייה במבנה, הרבה פעמים ישנן מיגבלות האוסרות על סוג תעשייה מסויים לפעול במבנה כלשהו. בנוסף לבדיקת טיב המבנה הקונסטרוקציוני אנו מוודאים שאין מגבלות כאלה בחוק.

בדק בית – גם לפני שיפוץ כללי של הבית, דירה, מבנה תעשייה או מבנה מסחרי מומלץ להזמין בדק בית על מנת למצוא את הליקויים הקיימים ולתקנם בזמן השיפוץ. אם כבר נכנסים לשיפוץ כדאי מאוד לעשות ’’טיפול שורש’’. 

(בדק בית, ביקורת מיבנים, בדיקת מבנה לפני קניה, בדיקת דירה, בדיקת מבנה תעשייה לפני רכישה, ביקורת מבנים)

‪Google+‬‏