פיקוח בניה / מקצועי, אמין ובאחריות מלאה על ידי חברת לצאת מהריבוע. פיקוח בניה ללא פשרות ובדרישות גבוהות!

 

פיקוח בניה

פיקוח בניה

חברת "לצאת מהריבוע" מציעה ללקוחותיה מגוון שירותי פיקוח בניה. פיקוח בניית וילות משלב היסודות ועד לשלב קבלת המפתח, פיקוח בניה לבניינים, פיקוח בנייה מסחרי וכן שיפוץ דירות, תוך שמירה על המשך שגרת החיים של הלקוח במהלך השיפוץ.

פיקוח בניה אינו דבר של מה בכך, אנו שומעים לא מעט על מקרים בהם אנשים שסיימו לבנות את ביתם נאלצים להתמודד עם ליקויי בניה שונים, עם רטיבויות, עם טייח מתקלף, בעיות חשמל, אינסטלציה ואיטום.

לרוב עוגמת הנפש הנגרמת מליקויי הבניה ועלויות התיקון עולה על עלות פיקוח בניה לבית פרטי.

לדוגמא: תיקון של רטיבות בקומת המרתף כרוכה בחפירת הגינה (לרוב מדובר בגינה מטופחת) ואיטום מחדש, עלויות של כ 30,000 ש’’ח

כמעט כל עלות פיקוח בניה לבית פרטי.

כיום רבים מבינים את החשיבות לערב מפקח בניה בפרויקט, רבים מבינים שמפקח בניה יכול לחסוך כסף רב ועוגמת נפש.

רצוי לערב את מפקח הבניה עוד לפני חתימת חוזה מול קבלן, כך שמפקח הבניה יוכל לבדוק את יכולת הקבלן לעמוד בתנאי הביצוע, וכן לנהל מול הקבלן משא ומתן.

המחירים שמפקח בניה יקבל מהקבלן הינם נמוכים יותר מאשר אדם פרטי ייגש לקבלן לצורך הצעת מחיר. הסיבה נובעת מתוך הכרות מפקח בניה עם המחירים המקובלים.

כאשר אדם פרטי פונה לקבלן, הקבלן בדרך כלל ינסה להוציא את המקסימום מהעיסקה ולא בהכרח יתחשב במחיר המקובל, הקבלן יוצא מתוך נקודת הנחה שמבקש העבודה לא מכיר את המחירים ואת עלויות בניית בית פרטי ולכן לרוב ינצל זאת לצורך העלאת המחיר.

לצערינו, באיזורים מסויימים קבלנים שונים עושים תאום מחירים וכך מבקש העבודה נאלץ לשלם מחיר גבוהה מהמקובל.

 

כמי שמכירים היטב את תחום הבנייה, אנו דואגים לכך שהעבודה תתבצע באיכות וגימור גבוהים, תוך הקפדה על כל פרט, למניעת טעויות במהלך הפרויקט. דרישות גבוהות מהקבלנים ברמת הביצוע, עמידה בזמנים, עדכונים שוטפים בכל שלבי הבניה וסיוע בבחירת חומרי בניה, הם הערך המוסף שחברת "לצאת מהריבוע" תספק לך.

אנו מספקים את שרותי פיקוח הבניה הבאים:

פיקוח על פרוייקט תמ’’א 38 


מאחורינו שנים רבות של ניסיון בבניה ובפיקוח בניה – ניסיון שישרת אותך. "לצאת מהריבוע" גאה בערכים של יחס אישי, ליווי צמוד, זמינות ונוכחות.

שיפועי ריצפה נכונים יקלו על שטיפת הבית!

 

לחצו כאן לביקור באתר של ליקויי בניה

‪Google+‬‏