מפקח בניה תמ"א 38 / מפקח בניה תמ’’א 38 מטעם הדיירים

בכל פרויקט תמ’’א 38 חשוב שיהיה מפקח בניה מטעם הדיירים, החשיבות לפיקוח בניה בפרויקט תמ’’א 38 הינה אף גבוהה יותר מאשר בפרויקט בניה אחר. מפקח הבניה הינו הסמכות מפקח בניה תמ’’א 38היחידה לאשר את ביצוע העבודה לשביעות רצון הדיירים, ברגע שסיכמתם עם יזם או קבלן מסויים על ביצוע העבודה הקבלן לא מצפה לתשלום מיכם ולכן לא יהיה לכם איך להחזיק אותו ולדאוג שיבצע את עבודתו כראוי. רק מפקח בניה תמ’’א 38 יוודא עבורכם שהעבודה נעשתה כמתוכנן וברמת גימור גבוהה ויאשר את עבודת הקבלן לפני שהוא עוזב את האתר.

פיקוח בניה בתמ’’א 38 מטעם הדיירים ממומן על ידי היזם או הקבלן , הדיירים ממנים מפקח בניה מטעמם לפרויקט והיזם נושא בהוצאות. בדרך כלל היזם מקציב סכום מסויים עבור פיקוח בניה מטעם הדיירים. הדיירים יוכלו לפנות באופן עצמאי למפקחי בניה שמתעסקים בתמ’’א 38 ולהחליט באיזה מפקח בניה לבחור.

חוזה בין מפקח בניה והדיירים נחתם בכפוף לחוזה עם היזם, מכיוון שהיזם הוא היישות המשלמת יוכנס סעיף בחוזה מול היזם שכולל את תשלום מפקח הבניה וערבויות מצד היזם עבור תשלום זה.

הדיירים מקבלים ממפקח הבניה התחייבות לייצג אותם נאמנה ובמקצועיות רבה למרות ששכרם מגיע  מהיזם.

בפרוייקטים של תמ’’א 38 הדיירים לא שותפים בשום הוצאה כספית, מפקח הבניה בפרויקט תמ’’א 38 ידאג לאיכות העבודה  ולבטיחות הדיירים והעובדים באתר.

מפקח הבניה ידאג לתכנון הליך הבניה בצורה שתבטיח מינימום אי נוחות הנגרמת במהלך ביצוע הפרויקט, וקיצור זמן הפרויקט.

אל לנו לשכוח שתמ’’א 38 נולדה על מנת לחזק בניינים שיעמדו בתקן לעמידה בפני אתגרי טבע שונים ובעיקרם רעידת אדמה.

מפקח בניה תמ’’א 38 אחראי בין היתר לוודא שחיזוק הבניין נעשה על פי תכנית הקונסטרוקטור.

אנו בלצאת מהריבוע מאמינים מאוד בתמ’’א 38 הן מבחינה עסקית (כולם מרוויחים מתמ’’א 38) והן מבחינה בטיחותית. חיזוק המבנים יציל חיים!

להלן קישורים למידע נוסף:

תמ’’א 38 בויקיפדיה

רעידות אדמה בישראל

 

נשמח לענות על כל שאלה על פיקוח בניה בפרויקטים של תמ’’א 38

          אל תהססו ליצור קשר  03-632-9595

‪Google+‬‏